DVERE POSUVNÉ

Sklenené dvere posuvné

Exkluzívna séria originálnych celosklenených posuvných dverí pre najnáročnejších klientov. Dizajn dverí je tvorený pieskovaním, digitálnou potlačou priamo na sklo alebo ich kombináciou. Špecifická je kategória nepriehľadných dverí COLOR s digitálnou poltačou a farebným nástrekom.

Dvere sa osádzajú do posuvných systémov ak...

Sklenené dvere posuvné

Exkluzívna séria originálnych celosklenených posuvných dverí pre najnáročnejších klientov. Dizajn dverí je tvorený pieskovaním, digitálnou potlačou priamo na sklo alebo ich kombináciou. Špecifická je kategória nepriehľadných dverí COLOR s digitálnou poltačou a farebným nástrekom.

Dvere sa osádzajú do posuvných systémov ako jednokrídlové, alebo dvojkrídlové so zadefinovanými rozmermi, alebo si môžete špecifikovať vlastný rozmer.

Posuvné dvere zo skla dokážu vytvoriť neopakovatelný dojem luxusu, dajte šancu našej ponuke!

Viac

DVERE POSUVNÉ  Žiadne produkty

Podkategórie

  • POSUVNÉ DVERE...

    Sklenené posuvné dvere sú originálnym a výnimočným prvkom v interiérovom dizajne. Zároveň plnia praktický účel formou šetrenia priestoru v okolí dverí. Je možné ich osadiť na stenu, na strop alebo do stavebného púzdra.

    K posuvným dverám je potrebné vybrať z našej ponuky posuvný systém, ktorý zabezpečí bezproblémovú a tichú manipuláciu so sklenenými posuvnými dverami. Tiež je potrebné vybrať  typ madla alebo mušle na otváranie a zatváranie posuvných dverí. 

    K  posuvným dverám poskytujeme odborné konzultácie s našimi stavebnými inžiniermi, grafické spracovanie náhľadov našimi grafikmi a dizajnérmi a tiež  zabezpečujeme kompletnú montáž vyškolenými technikmi. 

DVERE POSUVNÉ

Informácie

Nové produkty

Naše obchody

Naše obchody

vzorkové dverné štúdio Považská Bystrica

Štítky