Kategória LUX
sklo pieskovanésklo pieskované

Pieskované sklo

Pieskovanie alebo matovanie skla je mechanický proces tryskania povrchu kaleného skla prúdom piesku pod vysokým tlakom. Pieskované sklo vytvára vizuálne skreslenie, v dôsledku čoho je vhodné na rozdeľovanie priestorov, pričom svetlo preniká cez sklo. Pre pieskované sklo je dôležitá finálna úprava špeciálnym nano lakom, ktorý o...

sklo pieskovanésklo pieskované

Pieskované sklo

Pieskovanie alebo matovanie skla je mechanický proces tryskania povrchu kaleného skla prúdom piesku pod vysokým tlakom. Pieskované sklo vytvára vizuálne skreslenie, v dôsledku čoho je vhodné na rozdeľovanie priestorov, pričom svetlo preniká cez sklo. Pre pieskované sklo je dôležitá finálna úprava špeciálnym nano lakom, ktorý ochráni  sklo pred znečistením.

Sklo ESG 8 mm
O Float číry
O Float krištáľovo číry
Viac

Kategória LUX  39 produkty

Zobraziť 1 - 39 z 39 položiek
Zobraziť 1 - 39 z 39 položiek

Informácie

Nové produkty

Naše obchody

Naše obchody

vzorkové dverné štúdio Považská Bystrica