Kategória COLOR
sklo číre nepriehľadnésklo číre nepriehľadné

Nepriehľadné sklo

Bezpečnostné nepriehľadné sklo je zložené z dvoch vrstiev kaleného skla spojených bezpečnostnou fóliou. Sklo COLOR je úplne nepriehľadné a je vhodnou kombináciu k priehľadným sklám, keďže je možné tieto sklá potlačiť ľubovoľným grafickým dizajnom, prípadne ich vyhotoviť v jednofarebnom prevedení. Využívajú sa všade tam, kde ...

sklo číre nepriehľadnésklo číre nepriehľadné

Nepriehľadné sklo

Bezpečnostné nepriehľadné sklo je zložené z dvoch vrstiev kaleného skla spojených bezpečnostnou fóliou. Sklo COLOR je úplne nepriehľadné a je vhodnou kombináciu k priehľadným sklám, keďže je možné tieto sklá potlačiť ľubovoľným grafickým dizajnom, prípadne ich vyhotoviť v jednofarebnom prevedení. Využívajú sa všade tam, kde sa vyžaduje úplná nepriehľadnosť. 

Sklo ESG 2 x 4 mm
O Float (PLANIBEL) číry
O Float (OPTIWHITE) krištáľovo číry
Viac

Kategória COLOR  Žiadne produkty

Informácie

Nové produkty

Naše obchody

Naše obchody

vzorkové dverné štúdio Považská Bystrica

Štítky