KUCHYNSKÉ ZÁSTENY

Sklenené kuchynské zásteny sú novým, moderným a praktickým prvkom v našich kuchyniach. V porovnaní s klasickými obkladmi ostávajú sklenené zásteny krásne dlhé roky.

Významnou výhodou je bezšpárovosť prevedenia, čím odpadá povinnosť časovo náročného čistenia špár. Sklenené zásteny sú hladké s nádychom luxusu, sú tepelne, chemicky i mechanicky odo...

Sklenené kuchynské zásteny sú novým, moderným a praktickým prvkom v našich kuchyniach. V porovnaní s klasickými obkladmi ostávajú sklenené zásteny krásne dlhé roky.

Významnou výhodou je bezšpárovosť prevedenia, čím odpadá povinnosť časovo náročného čistenia špár. Sklenené zásteny sú hladké s nádychom luxusu, sú tepelne, chemicky i mechanicky odolné a hygienicky nezávadné. Hrúbka skla sklenenej zásteny je 6 mm. Zástena je kalená, čím je tvrdosť a tuhosť skla niekoľko násobne zvýšená a tým je zaručená bezpečnosť a trvácnosť skla.

Podľa zvoleného námetu a vzoru vaša kuchyňa dostane jednoliaty vzhľad presne na mieru. V prípade vášho individuálneho námetu vám graficky spracujeme vizualizáciu a zašleme na odsúhlasenie.

Naši technici vám dokončenú kuchynskú linku presne zamerajú, zakreslia všetky vypínače, elektrické zásuvky a požadované otvory. Číre sklo Optiwhite (bez zelenkavého nádychu) sa vyreže, hrany sa opracujú  brúsením a leštením. 

Po zakalení sa sklo graficky spracuje digitálnou tlačou vo vysokom rozlíšení. Sklenené kuchynské zásteny sa lepia na vyrovnaný podklad špeciálnym lepidlom, prípadne je možné ju osadiť do hliníkových profilov.

Cena kuchynskej sklenenej zásteny je vypočítaná podľa veľkosti a grafického námetu v závislosti od množstva a počtu potrebných farieb.

Nadčasové a originálne sklenené kuchynské zásteny sú súčasťou už mnohých domácností pre ich praktické a výnimočné spracovanie.

Viac

KUCHYNSKÉ ZÁSTENY  118 produkty

Podkategórie

 • SPORÁKOVÉ ZÁSTENY

  Sklenený obklad v rôznych dizajnových prevedeniach je navrhnutý na pripevnenie na stenu priamo za varnú dosku akéhokoľvek typu varného sporáka.

  Priestor medzi varnou doskou a odsávačom pár (digestorom) je vystavovaný vysokej teplote, vode, pare a rôznym nečistotám, ktoré vznikajú počas varenia.

  Sklenený obklad s hrúbkou skla 6 mm je hladký bez špár a jeho údržba je veľmi jednoduchá bežnými čistiacimi prostriedkami na sklo. Použité tvrdené a leštené sklo je tepelne stabilné do 300 °C, nedochádza v ňom k nijakým deformáciám ani pnutiam, takže ostáva krásne dlhé roky. Grafické spracovanie je tvorené nástrekom podľa vzorkovníka RAL alebo digitálnou tlačou priamo na zadnú stranu skla vo viacerých vrstvách na dosiahnutie kvalitných ostrých 3D efektov. Pokiaľ chcete dodať kuchyni iba jemný akcent modernosti a uľahčiť si prácu pri udržiavaní priestoru za sporákom, prípadne nechcete odstraňovať celý obklad za kuchynskou linkou, ponúkame vám sklenený obklad za sporák v kuchyni. 

  Viac o sklenených kuchynských zástenách a ich realizáciách v našich blogoch.

 • PERLEŤOVÉ, GLITTROVÉ...

  Sklenené zásteny do kuchyne v perleťovom alebo glittrovom prevedení. Zásteny sú vyrábané z kaleného a lešteného skla hrúbky 6 mm. Ponúkame vám na výber z 10 perleťových farieb (metalíza) a ich kombinácií. Tiež vám ponúkame na výber z trblietok (glittrov): zlaté, strieborné alebo dúhové, ktoré sa aplikujú priamo na sklo s ľubovoľnou RAL farbou alebo perleťovou farbou. Vzorky perletí a vzorky glittrov je možné vidieť osobne v našom showroome.
  Viac o sklenených kuchynských zástenách a ich realizáciách v našich blogoch.

  Sklenené zásteny perleťové, glittrové, zrkadlové

 • PERLEŤOVO - ZRKADLOVÉ...

  Perleťovo-zrkadlové kuchynské zásteny sú vyrábané z kaleného a lešteného skla. Sklenené zásteny s perleťovo-zrkadlovým efektom sú tvorené špeciálnym technologickým procesom priamo na sklo. Použité druhy trblietok (glitrov) v kompinácii so zrkadlovými grafickými motívmi sú najnovším dizajnovým a svetovým trendom v kuchynskom dizajne.

  Ponúkame vám na výber zo 16 farebných perleťových farieb a ich kombinácií spolu so zrkadlovými motívmi. Tiež vám ponúkame na výber z trblietok (glittrov): zlaté, strieborné alebo dúhové. Vzorky perletí a vzorky glittrov je možné vidieť osobne v našom showroome.

  Viac o sklenených kuchynských zástenách a ich realizáciách v našich blogoch.

na stranu
Zobraziť 1 - 48 z 118 položiek
Zobraziť 1 - 48 z 118 položiek

KUCHYNSKÉ ZÁSTENY

Informácie

Nové produkty

Naše obchody

Naše obchody

vzorkové dverné štúdio Považská Bystrica

Štítky