PERLEŤOVÉ ZÁSTENY

Sklenené zásteny do kuchyne s perleťovým prevedením. Perleťové sklenené zásteny sú vyrábané z kaleného a lešteného skla a tvorené sú špeciálnym nástrekom s trblietkami (glitrami). Jedinečná vyvinutá technológia spracovania a aplikovania glitrov priamo na sklo  je v súčasnej dobe jediná na slovenskom a českom trhu. Perleťové sklenené zásteny rozž...

Sklenené zásteny do kuchyne s perleťovým prevedením. Perleťové sklenené zásteny sú vyrábané z kaleného a lešteného skla a tvorené sú špeciálnym nástrekom s trblietkami (glitrami). Jedinečná vyvinutá technológia spracovania a aplikovania glitrov priamo na sklo  je v súčasnej dobe jediná na slovenskom a českom trhu. Perleťové sklenené zásteny rozžiaria každú kuchyňu a dodajú jej výnimočný a luxusný vzhľad. Ponúkame vám na výber zo 16 farebných perleťových farieb a ich kombinácií. Tiež vám ponúkame na výber z trblietok (glittrov): zlaté, strieborné alebo dúhové. Vzorky perletí a vzorky glittrov je možné vidieť osobne v našom showroome. V prípade záujmu vám vyrobíme sklenenú zástenu v požadovanej RAL farbe s vybranými trblietkami (glittrami). Vzorky perleťových a glittrových zástien je možné vidieť v našom showroome v Považskej Bystrici.
Viac o sklenených kuchynských zástenách a ich realizáciách v našich blogoch.

Viac

PERLEŤOVÉ ZÁSTENY  18 produkty

Zobraziť 1 - 18 z 18 položiek
Zobraziť 1 - 18 z 18 položiek

Informácie

Nové produkty

Naše obchody

Naše obchody

vzorkové dverné štúdio Považská Bystrica

Štítky