PERLEŤOVO - ZRKADLOVÉ ZÁSTENY

Perleťovo-zrkadlové kuchynské zásteny sú vyrábané z kaleného a lešteného skla. Sklenené zásteny s perleťovo-zrkadlovým efektom sú tvorené špeciálnym technologickým procesom priamo na sklo. Použité druhy trblietok (glitrov) v kompinácii so zrkadlovými grafickými motívmi sú najnovším dizajnovým a svetovým trendom v kuchynskom dizajne.

Ponúkame vám...

Perleťovo-zrkadlové kuchynské zásteny sú vyrábané z kaleného a lešteného skla. Sklenené zásteny s perleťovo-zrkadlovým efektom sú tvorené špeciálnym technologickým procesom priamo na sklo. Použité druhy trblietok (glitrov) v kompinácii so zrkadlovými grafickými motívmi sú najnovším dizajnovým a svetovým trendom v kuchynskom dizajne.

Ponúkame vám na výber zo 16 farebných perleťových farieb a ich kombinácií spolu so zrkadlovými motívmi. Tiež vám ponúkame na výber z trblietok (glittrov): zlaté, strieborné alebo dúhové. Vzorky perletí a vzorky glittrov je možné vidieť osobne v našom showroome.

Viac o sklenených kuchynských zástenách a ich realizáciách v našich blogoch.

Viac

PERLEŤOVO - ZRKADLOVÉ ZÁSTENY  7 produkty

Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek

Informácie

Nové produkty

Naše obchody

Naše obchody

vzorkové dverné štúdio Považská Bystrica

Štítky