SPRCHOVACIE KÚTY

Sklenené sprchovacie kúty vyrobené z kaleného bezpečnostného ESG skla v rôznych dizajnových prevedeniach presne na mieru. Kovanie na sklo (závesy, úchyty, tyče) sú vyrobené z kvalitnej nerezovej lesklej ocele alebo lešteného chrómu. Sklenený sprchový kút si môžete zvoliť podľa potrebného tvaru U, L alebo iba sklenené dvere. Sklenený sprchovací k...

Sklenené sprchovacie kúty vyrobené z kaleného bezpečnostného ESG skla v rôznych dizajnových prevedeniach presne na mieru. Kovanie na sklo (závesy, úchyty, tyče) sú vyrobené z kvalitnej nerezovej lesklej ocele alebo lešteného chrómu. Sklenený sprchový kút si môžete zvoliť podľa potrebného tvaru U, L alebo iba sklenené dvere. Sklenený sprchovací kút je možné ľubovoľne skladať z potrebného počtu skiel. 

Viac

SPRCHOVACIE KÚTY  44 produkty

Zobraziť 1 - 44 z 44 položiek
Zobraziť 1 - 44 z 44 položiek

Informácie

Nové produkty

Naše obchody

Naše obchody

Vzorková predajňa Považská Bystrica