Sklenená stena a dvere DGG - 118 (2)

Sklenená stena a dvere DGG - 118 (2)

Sklenená stena s dvojkrídlovými kyvnými dverami, s nerezovými madlami, s 3D kyvnými pántami a so samozatváraním. Sklenená stena je osadená v hliníkovom ráme, kalené tvrdené sklo hrúbky 10 mm je vytvorené digitálnou tlačou vo vysokom rozlíšení s dizajnom abstraktného dymu. Sklenená stena je priesvitná ale nie je priehľadná, preto je vhodná na predelenie kancelárskych priestorov, zádverí, vstupných hál, vestibulov, klientských zón a podobne.

Unikátnosť riešenia podporuje použitie 3D pántov, ktoré vám dovolia dvere otvárať von i dnu pri zachovaní vizuálnej celistvosti. Sklenená stena je osadená v hliníkovom profile, ktorý sa nenápadným spôsobom upevní v konštrukcii steny. Sklenené steny je možné objednať v atypických výškach i šírkach s ľubovoľných dizajnom i možnosťami otvárania. Montážou sklenenej steny až po strop vzniká v interiéri dokonalá integrácia.

Grafické spracovanie interiérov vám poskytneme s spolupráci s našimi grafikmi. Zákazky realizujeme po celom Slovensku, Česku i okolitých krajinách.

Dizajn dverí z kategórie MAT: Sklenené dvere GG - 118

sklenena stena 01.1

sklenena stena 01.2

sklenena stena 01.4sklenena stena 01.5
Tagy: DGG118

Zanechaj odpoveď

Všetky polia sú povinné

Meno:
E-mail: (nepublikované)
Komentár
Zadaj kód

Blog kategórie

Tagy

Najnovšie články

Populárne články

Latest Comments