DVERE POSUVNÉ

Sklenené dvere posuvné

Exkluzívna séria originálnych celosklenených posuvných dverí. Dizajn sklenených dverí je tvorený pieskovaním, digitálnou tlačou priamo na sklo alebo ich kombináciou. Špecifická je kategória nepriehľadných a nepriesvitných dverí COLOR s digitálnou tlačou a farebným nástrekom. Sklenené posuvné dvere osádzame do kvalitných po...

Sklenené dvere posuvné

Exkluzívna séria originálnych celosklenených posuvných dverí. Dizajn sklenených dverí je tvorený pieskovaním, digitálnou tlačou priamo na sklo alebo ich kombináciou. Špecifická je kategória nepriehľadných a nepriesvitných dverí COLOR s digitálnou tlačou a farebným nástrekom. Sklenené posuvné dvere osádzame do kvalitných posuvných systémov na stenu, na strop alebo do stavebného púzdra.

Podrobné informácie o sklenených posuvných dverách tu: Technické informácie

Navrhujeme a vyrábame sklenené dvere posuvné jednokrídlové a dvojkrídlové so zadefinovanými rozmermi alebo podľa vašich rozmerov.K posuvným skleneným dverám ponúkame tiež tlmenia posuvu, uzamykanie dverí, synchronizáciu posuvu. Vyrábame posuvné dvere dvojkrídlové s obidvomi posuvnými krídlami, s posuvným jedným krídlom (pravým alebo ľavým) a fixným bočným svetlíkom, sklenené dvere posuvné s viacerými krídlami s posúvaním za seba alebo podľa vašich požiadaviek.

K  posuvným skleneným dverám poskytujeme odborné konzultácie s našimi stavebnými inžiniermi, grafické spracovanie náhľadov našimi grafikmi, dizajnérmi a tiež  zabezpečujeme kompletnú montáž vyškolenými technikmi.

Viac

DVERE POSUVNÉ  65 produkty

Podkategórie

  • POSUVNÉ JEDNOKRÍDLOVÉ...

    Sklenené posuvné dvere sú originálnym a výnimočným prvkom v interiérovom dizajne. Zároveň plnia praktický účel formou šetrenia priestoru v okolí dverí. Je možné ich osadiť na stenu, na strop alebo do stavebného púzdra.K posuvným dverám je potrebné vybrať z našej ponuky posuvný systém, ktorý zabezpečí bezproblémovú a tichú manipuláciu so sklenenými posuvnými dverami. Tiež je potrebné vybrať  typ madla alebo mušle na otváranie a zatváranie posuvných dverí. K  posuvným dverám poskytujeme odborné konzultácie s našimi stavebnými inžiniermi, grafické spracovanie náhľadov našimi grafikmi a dizajnérmi a tiež  zabezpečujeme kompletnú montáž vyškolenými technikmi.

    Viac podrobných informácií o sklenených posuvných dverách v našom blogu: Technické informácie

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 65 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 65 položiek