POSUVNÉ DVOJKRÍDLOVÉ DVERE

Sklenené posuvné dvere dvojkrídlové. Výnimočné spracovanie a krásny dizajn dvojkrídlových dverí na elegantné predelenie miestností so zachovaním svetlosti a priehľadnosti.  K posuvným dverám je potrebné vybrať z našej ponuky posuvný systém, ktorý zabezpečí bezproblémovú a tichú manipuláciu so sklenenými posuvnými dverami. Tiež je potrebné vybrať...

Sklenené posuvné dvere dvojkrídlové. Výnimočné spracovanie a krásny dizajn dvojkrídlových dverí na elegantné predelenie miestností so zachovaním svetlosti a priehľadnosti.  K posuvným dverám je potrebné vybrať z našej ponuky posuvný systém, ktorý zabezpečí bezproblémovú a tichú manipuláciu so sklenenými posuvnými dverami. Tiež je potrebné vybrať  typ madla alebo mušle na otváranie a zatváranie posuvných dverí. 

Navrhujeme a vyrábame sklenené dvere posuvné dvojkrídlové so zadefinovanými rozmermi alebo podľa vašich rozmerov.K posuvným skleneným dverám ponúkame tiež tlmenia posuvu, uzamykanie dverí, synchronizáciu posuvu. Vyrábame posuvné dvere dvojkrídlové s obidvomi posuvnými krídlami, s posuvným jedným krídlom (pravým alebo ľavým) a fixným bočným svetlíkom, sklenené dvere posuvné s viacerými krídlami s posúvaním za seba alebo podľa vašich požiadaviek.

Viac informácií o sklenených posuvných dverách v našom blogu: Technické informácie

Viac

POSUVNÉ DVOJKRÍDLOVÉ DVERE   62 produkty

Podkategórie

 • Kategória LUX
  sklo pieskované sklo pieskované

  Pieskované sklo

  Pieskovanie alebo matovanie skla je mechanický proces tryskania povrchu kaleného skla prúdom piesku pod vysokým tlakom. Pieskované sklo vytvára vizuálne skreslenie, v dôsledku čoho je vhodné na rozdeľovanie priestorov, pričom svetlo preniká cez sklo. Pre pieskované sklo je dôležitá finálna úprava špeciálnym nano lakom, ktorý ochráni sklo pred znečistením.

  Sklo ESG 8 mm
  O Float číry
  O Float krištáľovo číry

 • Kategória MAT
  sklo matné Satinato sklo matné Satinato

  Matné sklo Satinato

  Kalené sklo celoplošne matné Satinato MAT je leptané sklo, ktoré je priesvitné ale nepriehľadné. Napriek veľkej podobnosti s pieskovaným sklom vo vizuálnom vnímaní, je hlavný rozdiel v technike opracovania. Matné sklo Satinato MAT sa leptá chemicky, kým pieskovanie je mechanický proces. Leptanie sa vykonáva z jednej strany skla. Matné alebo aj mliečne sklá sú veľmi obľúbené pre ich nenáročnú údržbu a skvelý vzhľad, ktorý vkusne dopĺňa interiéry v starožitnom, modernom, rustikálnom alebo provence štýle.

  Sklo ESG 8 mm
  O Satinato
 • Kategória STYLE
  sklo číre sklo číre

  Grafické sklo

  Kalené sklá kategórie STYLE sú graficky spracované sklá špeciálnou strojovou technikou tlačenia s následným vypálením farieb. Správne zvolený motív dodáva interiérom luxusný vzhľad a výnimočný umelecký dojem, ktorý vytvára svetlo dopadajúce na rôzne farebné časti grafického skla. Jednoduchá údržba bežnými čistiacimi prostriedkami predurčuje číre sklo STYLE na originálne vyzdvihnutie rôznych typov priestorov v závislosti od ľubovoľného grafického dizajnu.

  Sklo ESG 8 mm
  O Float číry
  O Float krištáľovo číry
na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 62 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 62 položiek