Kategória MAT
sklo matné Satinato sklo matné Satinato

Matné sklo Satinato

Kalené sklo celoplošne matné Satinato MAT je leptané sklo, ktoré je priesvitné ale nepriehľadné. Napriek veľkej podobnosti s pieskovaným sklom vo vizuálnom vnímaní, je hlavný rozdiel v technike opracovania. Matné sklo Satinato MAT sa leptá chemicky, kým pieskovanie je mechanický proces. Leptanie sa vykonáva z jednej strany...

sklo matné Satinato sklo matné Satinato

Matné sklo Satinato

Kalené sklo celoplošne matné Satinato MAT je leptané sklo, ktoré je priesvitné ale nepriehľadné. Napriek veľkej podobnosti s pieskovaným sklom vo vizuálnom vnímaní, je hlavný rozdiel v technike opracovania. Matné sklo Satinato MAT sa leptá chemicky, kým pieskovanie je mechanický proces. Leptanie sa vykonáva z jednej strany skla. Matné alebo mliečne sklá sú veľmi obľúbené pre ich nenáročnú údržbu a skvelý vzhľad, čím vkusne dopĺňajú interiéry v starožitnom, modernom, rustikálnom alebo provence štýle.

Matné sklo je možné dizajnovo upravovať digitálnou tlačou v rôznych grafických prevedeniach do max. rozmerov 2380 x 1030 mm. Väčšie rozmery dizajnovo upravujeme pieskovaním.

Sklo ESG 8 mm
O Satinato

Viac

Kategória MAT  56 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 56 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 56 položiek