GLITTER COLLECTION

Sklenené zásteny do kuchyne v perleťovom alebo glittrovom prevedení. Zásteny sú vyrábané z kaleného a lešteného skla hrúbky 6 mm. Ponúkame vám na výber z 10 perleťových farieb (metalíza) a ich kombinácií. Tiež vám ponúkame na výber z trblietok (glittrov): zlaté, strieborné alebo dúhové, ktoré sa aplikujú priamo na sklo s ľubovoľnou RAL farbou al...

Sklenené zásteny do kuchyne v perleťovom alebo glittrovom prevedení. Zásteny sú vyrábané z kaleného a lešteného skla hrúbky 6 mm. Ponúkame vám na výber z 10 perleťových farieb (metalíza) a ich kombinácií. Tiež vám ponúkame na výber z trblietok (glittrov): zlaté, strieborné alebo dúhové, ktoré sa aplikujú priamo na sklo s ľubovoľnou RAL farbou alebo perleťovou farbou. Vzorky perletí a vzorky glittrov je možné vidieť osobne v našom showroome.
Viac o sklenených kuchynských zástenách a ich realizáciách v našich blogoch.

Sklenené zásteny perleťové, glittrové, zrkadlové

Viac

GLITTER COLLECTION  19 produkty

Zobraziť 1 - 19 z 19 položiek
Zobraziť 1 - 19 z 19 položiek

Informácie

Nové produkty

Naše obchody

Naše obchody

Vzorková predajňa Považská Bystrica