KÚPEĽŇA

Moderná kúpeľna je krásna, pohodlná a praktická. Sklenené obklady do sprchových kútov zaručujú výnimočný dizajn a jednoduchú údržbu. Sklenené dvere do sprchových kútov presne na mieru ponúkajú skvelé riešenie pre vaše individuálne požiadavky. Sklo v modernej kúpeľni zaručuje hygienickú nezávadnosť, bezpečnosť a prirodzený lesk. Ponúkame grafické...

Moderná kúpeľna je krásna, pohodlná a praktická. Sklenené obklady do sprchových kútov zaručujú výnimočný dizajn a jednoduchú údržbu. Sklenené dvere do sprchových kútov presne na mieru ponúkajú skvelé riešenie pre vaše individuálne požiadavky. Sklo v modernej kúpeľni zaručuje hygienickú nezávadnosť, bezpečnosť a prirodzený lesk. Ponúkame grafické spracovanie skla digitálnou tlačou vo vysokom rozlíšení so širokým výberom grafických návrhov alebo podľa vašich požiadaviek.

Viac

KÚPEĽŇA  63 produkty

Podkategórie

  • SKLENENÉ OBKLADY DO...

    Sklenené obklady do sprchových kútov sú moderným a praktickým prvkom v našich moderných kúpeľniach. Sklenené obklady do sprchy sú vyrábané z kaleného (lešteného) a bezpečnostného ESG skla. Dizajnové grafické motívy vytvoria aj z vášho sprchového kúta príjemné a výnimočné miesto. Jednoduchá údržba bežnými čistiacimi prostriedkami zabezpečujú ich praktickosť a hygienickú nezávadnosť. Sklo v kúpeľni je moderné, krásne a štýlové.

  • SPRCHOVACIE KÚTY

    Sklenené sprchovacie kúty vyrobené z kaleného bezpečnostného ESG skla v rôznych dizajnových prevedeniach presne na mieru. Kovanie na sklo (závesy, úchyty, tyče) sú vyrobené z kvalitnej nerezovej lesklej ocele alebo lešteného chrómu. Sklenený sprchový kút si môžete zvoliť podľa potrebného tvaru U, L alebo iba sklenené dvere. Sklenený sprchovací kút je možné ľubovoľne skladať z potrebného počtu skiel. 

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 63 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 63 položiek