COUNTRY COLLECTION

Kolekcia COUNTRY sklenených kuchynských zástien vám ponúka na výber z grafických motívov s témou tradícií a vidieka v rôznych farbách a dizajnových prevedeniach. Kalené (tvrdené) sklá sú spracované digitálnou tlačou vo vysokom rozlíšení alebo kombinovanou technikou v glittrovom, perleťovom alebo zrkadlovom prevedení.

Kolekcia COUNTRY sklenených kuchynských zástien vám ponúka na výber z grafických motívov s témou tradícií a vidieka v rôznych farbách a dizajnových prevedeniach. Kalené (tvrdené) sklá sú spracované digitálnou tlačou vo vysokom rozlíšení alebo kombinovanou technikou v glittrovom, perleťovom alebo zrkadlovom prevedení.

Viac

COUNTRY COLLECTION  23 produkty

Zobraziť 1 - 23 z 23 položiek
Zobraziť 1 - 23 z 23 položiek

Informácie

Nové produkty

Naše obchody

Naše obchody

Vzorková predajňa Považská Bystrica