SPRCHOVACIE KÚTY

Sklenené sprchovacie kúty vyrobené z kaleného bezpečnostného ESG skla v rôznych dizajnových prevedeniach presne na mieru. Kovanie na sklo (závesy, úchyty, tyče) sú vyrobené z kvalitnej nerezovej lesklej ocele alebo lešteného chrómu. Sklenený sprchový kút si môžete zvoliť podľa potrebného tvaru U, L alebo iba sklenené dvere. Sklenený sprchovací k...

Sklenené sprchovacie kúty vyrobené z kaleného bezpečnostného ESG skla v rôznych dizajnových prevedeniach presne na mieru. Kovanie na sklo (závesy, úchyty, tyče) sú vyrobené z kvalitnej nerezovej lesklej ocele alebo lešteného chrómu. Sklenený sprchový kút si môžete zvoliť podľa potrebného tvaru U, L alebo iba sklenené dvere. Sklenený sprchovací kút je možné ľubovoľne skladať z potrebného počtu skiel. 

Viac

SPRCHOVACIE KÚTY  70 produkty

Podkategórie

 • POSUVNÉ SPRCHOVÉ KÚTY

  Sklenené posuvné dvere s pevným fixom do pripraveného sprchovacieho kúta tvaru U. Výroba na mieru podľa rozmerov sprchovacieho kúta vrátane posuvného systému, kovania a tesnenia.

 • SKLENENÉ ZÁSTENY DO...

  Sklenené zásteny do sprchy vrátane kovania a tesnení. Sprchovacie zásteny z kaleného skla na mieru aj s montážou v rôznych dizajnových prevedeniach.

 • SKLENENÉ DVERE DO SPRCHY

  Sklenené dvere do sprchy otočné v dizajnovom prevedení aj na mieru s montážou, vrátane kovaní a tesnení.

 • SPRCHOVACIE KÚTY V...

  Sklenené sprchovacie kúty v tvare L z kaleného skla v rôznych dizajnových prevedeniach vrátane kovaní a tesnení.

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 70 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 70 položiek