OTOČNÉ JEDNOKRÍDLOVÉ DVERE

Sklenené dvere JEDNOKRÍDLOVÉ otočné

Sklenené dvere otočné dodávajú verejným aj súkromným priestorom vzdušnosť a prirodzenú svetlosť, vytvárajú pocit jednotného priestoru. Sklenené otočné dvere je možné osadiť do drevených obložkových zárubní, do drevohliníkových zárubní alebo osadiť na 3D kyvné pánty, ktoré dovolia otváranie dverí dnu i von bez ...

Sklenené dvere JEDNOKRÍDLOVÉ otočné

Sklenené dvere otočné dodávajú verejným aj súkromným priestorom vzdušnosť a prirodzenú svetlosť, vytvárajú pocit jednotného priestoru. Sklenené otočné dvere je možné osadiť do drevených obložkových zárubní, do drevohliníkových zárubní alebo osadiť na 3D kyvné pánty, ktoré dovolia otváranie dverí dnu i von bez zárubne.

Sklenené otočné dvere je možné osadiť do drevených obložkových zárubní, do drevohliníkových zárubní alebo osadiť na 3D kyvné pánty, ktoré dovolia otváranie dverí dnu i von bez zárubne.

Obložkové zárubne pre sklenené dvere otočné rozdeľujeme na jednostranné a obojstranné. Zárubňa má tesnenia.  Ku skleneným otočným dverám je potrebné objednať zárubňu, kovanie (pánty) a tiež kľučky prípadne madlá alebo mušle. Sklenené dvere osádzame a realizujeme až po omietnutí stien, ich vymaľovaní a položení podlahy.

Sklenené dvere sú vyrábané z kaleného (tvrdeného) skla, vysokej pevnosti. Bezpečne odolávajú prudkým zavretiam aj náhodným nárazom.

Na výber ponúkame sklenené dvere z viacerých kategórií v závislosti od spôsobu spracovania skla.

Viac technických informácií o sklenených otočných dverách a zárubniach v našom blogu: Sklenené otočné dvere, technické informácie

Viac

OTOČNÉ JEDNOKRÍDLOVÉ DVERE  Žiadne produkty

Podkategórie

 • Kategória LUX
  sklo pieskované sklo pieskované

  Pieskované sklo

  Pieskovanie alebo matovanie skla je mechanický proces tryskania povrchu kaleného skla prúdom piesku pod vysokým tlakom. Pieskované sklo vytvára vizuálne skreslenie, v dôsledku čoho je vhodné na rozdeľovanie priestorov, pričom svetlo preniká cez sklo. Pre pieskované sklo je dôležitá finálna úprava špeciálnym nano lakom, ktorý ochráni  sklo pred znečistením.

  Sklo ESG 8 mm
  O Float číry
  O Float krištáľovo číry
 • Kategória MAT
  sklo matné Satinato sklo matné Satinato

  Matné sklo Satinato

  Kalené sklo celoplošne matné Satinato MAT je leptané sklo, ktoré je priesvitné ale nepriehľadné. Napriek veľkej podobnosti s pieskovaným sklom vo vizuálnom vnímaní, je hlavný rozdiel v technike opracovania. Matné sklo Satinato MAT sa leptá chemicky, kým pieskovanie je mechanický proces. Leptanie sa vykonáva z jednej strany skla. Matné alebo mliečne sklá sú veľmi obľúbené pre ich nenáročnú údržbu a skvelý vzhľad, čím vkusne dopĺňajú interiéry v starožitnom, modernom, rustikálnom alebo provence štýle.

  Matné sklo je možné dizajnovo upravovať digitálnou tlačou v rôznych grafických prevedeniach do max. rozmerov 2380 x 1030 mm. Väčšie rozmery dizajnovo upravujeme pieskovaním.

  Sklo ESG 8 mm
  O Satinato

 • Kategória STYLE
  sklo číre sklo číre

  Grafické sklo

  Kalené sklá kategórie STYLE sú graficky spracované sklá špeciálnou strojovou technikou tlačenia s následným vypálením farieb. Správne zvolený motív dodáva interiérom luxusný vzhľad a výnimočný umelecký dojem, ktorý vytvára svetlo dopadajúce na rôzne farebné časti grafického skla. Jednoduchá údržba bežnými čistiacimi prostriedkami predurčuje číre sklo STYLE na originálne vyzdvihnutie rôznych typov priestorov v závislosti od ľubovoľného grafického dizajnu.

  Sklo ESG 8 mm
  O Float číry
  O Float krištáľovo číry
 • Kategória COLOR
  sklo číre nepriehľadné sklo číre nepriehľadné

  Nepriehľadné sklo

  Bezpečnostné nepriehľadné sklo je zložené z dvoch vrstiev kaleného skla spojených bezpečnostnou fóliou. Sklo COLOR je úplne nepriehľadné a je vhodnou kombináciou k priehľadným sklám. Sklá z kategórie COLOR  je možné potlačiť ľubovoľným grafickým dizajnom, prípadne ich vyhotoviť v jednofarebnom prevedení. Využívajú sa všade tam, kde sa vyžaduje úplná nepriehľadnosť skiel dverí. 

  Sklo ESG 2 x 4 mm
  O Float (PLANIBEL) číry
  O Float (OPTIWHITE) krištáľovo číry