Sklenené posuvné dvere GG-222

Sklenené posuvné dvere GG-222

Realizácia sklenených posuvných dverí s krásnym pieskovaným vzorom na predelenie vstupných priestorov nového rodinného od obývacích miestností. Sklenené posuvné dvere sú osadené v posuvnom systéme Slido Classic s kotvením do dverného prekladu. Jedna časť dverí je pevná (fixná) a druhá časť dverí je posuvná s automatickými tlmeniami.

Interiérové dvere a podlahy

Sklenené interiérové dvere s digitálnou tlačou, pieskované alebo v rôznych farebných prevedeniach je možné vidieť v predajni Benedoor https://www.benedoor.sk/ v Považskej Bystrici. Okrem interiérových dverí u nás nájdete aj zásteny zo skla, sprchové kúty a podlahy nemeckých a rakúskych značiek. Montujeme v regióne Trenčín a Žilina. Navštívte nás!

Vchodové dvere do domu s montážou

Hliníkové vchodové dvere s trojbodovým hákovým bezpečnostným zámkom a dvernými výplňami z hliníka, skla alebo ich kombinácie môžete nájsť na https://www.luglass.sk/ aj s cenovou ponukou online. Zameranie stavebného otvoru a dopravu dverí ku vám domov ponúkame zdarma. Vchodové dvere vám graficky zapracujeme do vizualizácie aj s vašou fasádou a tak jednoducho budete mať predstavu ako celé riešenie bude vyzerať na vašom dome. Hliníkové dvere so svetlíkom alebo v prevedení s mliečnym alebo reflexným sklom sú samozrejmosťou. Napíšte nám a my vám vypracujeme cenovú ponuku na atypické hliníkové dvere do 24 hodín.

Viac technických informácií o sklenených posuvných dverách v našom blogu: Sklenené posuvné dvere - tech. info

sklenené posuvné dvere sklenené posuvné dvere
Tagy: GG222

Blog kategórie

Tagy

Najnovšie články

Populárne články