Sklenené kuchynské zásteny perleťové, glittrové, zrkadlové

Sklenené kuchynské zásteny perleťové, glittrové, zrkadlové

Sklenené kuchynské zásteny perleťové, glittrové, zrkadlové

Sklenené zásteny perleťové, zrkadlovo - perleťové, glittrové alebo zrkadlovo - glittrové  sú našim najnovším dizajnérskym dielom. Jedinečná vyvinutá technológia spracovania a aplikovania trblietok (glittrov) priamo na sklo je v súčasnej dobe jediná na slovenskom a českom trhu. Krásny žiarivý efekt dodávajú skleneným zástenám glittre v troch farbách: zlaté, strieborné alebo dúhové (viacfarebné) a zrkadlové grafické motívy.  Vytvorili a otestovali sme 9 perleťových farieb a 6 RAL farieb s rôznymi glittrami. Všetky vzorky je možné vidieť v našom showroome, alebo vám ich prinesieme na výber pri zameraní vašej kuchynskej zásteny.

Sklenené zásteny perleťové, zrkadlovo - perleťové, glittrové alebo zrkadlovo - glittrové si môžete vybrať zo vzorov navrhnutých našimi dizajnérmi v našom eshope alebo si ich individuálne skombinovať podľa vašich požiadaviek.

Kombinácie farieb, perletí, glittrov a zrkadla si môžete navrhnúť ľubovoľne:

1.)  celoplošne perleť (metalíza)

2.)  celoplošne trblietka (glittre strieborné, zlaté, dúhové)  +  RAL farba

3.)  grafický motív v perleťovej farbe (metalíza) + pozadie RAL farba

4.)  grafický motív v perleťovej farbe (metalíza) + pozadie v perleťovej farbe (metalíze)

5.)  grafický motív v perleťovej farbe (metalíza) + pozadie RAL farba s glittrami (strieborné, zlaté, dúhové)

6.)  zrkadlový motív + pozadie RAL farba

7.)  zrkadlový motív + pozadie v perleťovej farbe

8.)  zrkadlový motív + pozadie RAL farba s glittrami (strieborné, zlaté, dúhové)

9.)  grafický motív RAL farba s glittrami (strieborné, zlaté, dúhové) + pozadie RAL farba

10.) grafický motív RAL farba s glittrami (strieborné, zlaté, dúhové) + pozadie v perleťovej farbe (metalíze)

11.) grafický motív RAL farba s glittrami (strieborné, zlaté, dúhové) + pozadie RAL farba s glittrami

Vzorky perletí a RAL farieb s glittrami:

benedoor_perlet_vzorky

Sklenené kuchynské zásteny dodajú každej kuchyni lesk a štýl. Trblietka (glittre) naviac aj hlboký jas a svetelný odraz. Zrkadlové motívy vyzdvihnú farebnosť kuchyne, jej hĺbku a osobitosť priestoru. Opticky dostáva kuchyňa jednoliaty ucelený obraz s krásnym leskom a luxusným trblietavým vzhľadom.

Pri výbere prosím berte do úvahy povahu skla, sklenené zásteny pri slabom žltom osvetlení pôsobia vizuálne tmavšie, naopak pri prudkom priamom bielom svetle, sú svetlejšie a trblietavejšie. Pokiaľ nie ste si  istá/-ý farebným odtieňom perleťových a glittrových zástien je možné ich vidieť v našej vzorkovej predajni v Považskej Bystrici, alebo ich môžeme priniesť pri zameraní kuchyne.

Sklenený obklad v kuchyni zohráva dôležitú úlohu, pretože podčiarkuje autentický  efekt domácnosti. Stena za kuchynskou linkou je namáhaným miestom či už mechanicky, chemicky, tepelne a preto si vyžaduje kvalitný obklad trvácny, hygienický, s jednoduchou údržbou. Sklenený obklad je preto najlepšou voľbou, keďže sklo je nadčasové s dlhou životnosťou a ekologicky recyklovateľné.

Medzi hlavné výhody sklenených zásten patrí ich bezšpárovosť a ľahká údržba klasickými čistiacimi prostriedkami. Sklenené zásteny perleťové, glittrové, perleťovo-zrkadlové, glittrovo-zrkadlové zaručujú farebnú stabilitu, nakoľko sú vyrábané z UV stabilných farieb. Farebný, perleťový, glittrová aj zrkadlový nástrek je aplikovaný na zadnú stranu skla a je chránený viacerými ochrannými nátermi, aby nedošlo k mechanickému alebo chemickému znehodnoteniu farebného nástreku. 

Sklenené kuchynské zásteny vyrábame z pevného kaleného a lešteného skla hrúbky 6 mm. Zabezpečujeme montáže a realizácie sklenených zástien vo vašich domoch, bytoch, chatách, chalupách. V cene montáže kuchynskej zásteny je zahrnuté presné zameranie, doprava a osadenie našimi vyškolenými pracovníkmi. Termíny zamerania i montáže si s vami vopred telefonicky dohodneme. Zásteny zameriavame až po osadení kuchynskej linky a kuchynskej dosky (bez líšt), aby sme vyrobili kuchynskú zástenu presne na mieru, keďže kalené a leštené sklo nie je možné dodatočne rezať a upravovať.

Cenu sklenených kuchynských zásten si môžete orientačne vypočítať cez náš eshop po zadaní požadovaných rozmerov a počte výrezov pri každom type kuchynskej zásteny. Cenovú ponuku vám vypracujeme individuálne v závislosti od vybraného motívu, druhu a počtu nástrekov, veľkosti a počtu výrezov. Cenu montáže určujeme individuálne podľa veľkosti kuchynskej zásteny a miesta realizácie. Odborne vám poradíme telefonicky, mailom alebo cez sociálne siete.

Použité druhy trblietok (glitrov) v kombinácii so zrkadlovými grafickými motívmi sú najnovším dizajnovým a svetovým trendom v kuchynskom dizajne.

Vyšperkujte si váš interiér krásnou sklenenou kuchynskou zástenou vo vybranom dizajne a farebnom prevedení.

PERLEŤOVÉ ZÁSTENY

PERLEŤOVO - ZRKADLOVÉ ZÁSTENY

sklenená zástena zrkadlo, glitter sklenená zástena zrkadlo, glitter

© Slavka Lednická

Blog kategórie

Tagy

Najnovšie články

Populárne články